Global Web

 

1996 yılından bu yana çeşitli ülkelerde yerel ortaklıklar geliştirerek kurduğumuz şirketlerle faaliyetlerimizi sürdürdük. Şu anda uluslararası hizmetlerimizi Türkiye merkezli bir yapılanma ile tek çatı altında birleştirerek, ’ART GLOBAL’ markasıyla hizmet sunuyoruz. ART GLOBAL İnşaat A.Ş.; farklı ülkelerde, zorlu projelerde görev almış teknik ve yönetici bir ekibin çabalarıyla, 2013 yılında Türkiye merkezli faaliyetlerine başlayan genç, dinamik ve esnek yapılanmış bir İnşaat ve Mühendislik şirketidir. Global ölçekteki deneyimleri esnasında çok sayıda proje yürüten ve tamamlayan ekibimiz, binlerce çalışan yönetmiştir.

İstikrarlı ve Sürdürülebilir bir büyüme stratejisi benimseyen ART GLOBAL, Müşterilerinin, Yatırımcılarının, Çalışanlarının ve Çözüm Ortaklarının asgari beklentilerini en üst düzeyde karşılamak hatta aşmak için gereken gayreti ve performansı sergilemek konusunda kararlıdır. Bunun için şirket faaliyetleri başlamadan önce; gereken tüm hazırlıklar yapılarak Kurumsal Sosyal SorumlulukEtik İş Ahlakı ve Sürdürülebilirlik temellerine dayanan Kurumsal Yönetim İlkelerimiz belirlenmiş, İdari Yönetim oluşturulmuş ve şirket departmanlarımız faaliyetlerine başlamıştır. Kısa, orta ve uzun vadeli stratejik iş ve yatırım planları yapılarak, Nitelikli ve Çeşitli İşgücü, Yetenek Yönetimi ve Kaynak Yönetimi için gerekli adımlar atılmıştır.

Hedefimiz;

* Yerel ve global ölçekteki Müşterilerine bütçeler dahilinde mükemmel projeler geliştiren, yürüten, sürdüren, sektöründe güvenilir küresel bir oyuncu olmak,

* Anayüklenici –  Ortak Girişim Ortağı  – Alt YükleniciTedarikçi pozisyonlarında büyük ölçekteki iş ve projelerde sorumluluk üstlenmek,

* Kendi projelerini geliştirerek; nitelikli, çevreye saygılı, sürdürülebilir yaşam alanları inşa etmek.

Yurtdışında Anayüklenici olarak iş ve proje üstlenmiş Türk Müteahhit Firmaların ve Global Ölçekte yüksek bütçeli iş ve projeler yürüten Çok Uluslu Anayüklenici FirmalarınAlt Yüklenici – Tedarik‘ ihtiyaçlarını, teknik kadroları ve deneyimli alt kadroları ile müşterileriyle işbirliği içerisinde, bir çözüm ortağı olarak layıkıyla yerine getirirken; üstlendiğimiz tüm işlerde zamanında ve maliyet-etkin prensipleriyle çalışarak, sözleşme ve şartnamelere uygun olarak iş öncesinde, iş sırasında ve iş sonrasında sorumlu olduğumuz işveren ve idarelerin hassasiyetlerine özenle yaklaşır; Kalite Yönetim Sistemleri, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ile Çevre Politikaları‘nı en üst düzeyde dikkate alırız.

ART GLOBAL İnşaat A.Ş. olarak yıllardır biriktirdiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi, finans gücümüzü ‘Etkin Yönetim ve İletişim Becerileri, İleri Teknoloji, Yenilikçi Yaklaşımlar ve Yaratıcılık‘ ile birleştirerek, sorumluluk bilinciyle iş ve hizmet üretmeye devam edeceğiz.